Start arrow Z życia szkoły arrow Różne arrow Pierwszy Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej
Pierwszy Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Drukuj
środa, 19 kwiecień 2017
W piątek 7 kwietnia 2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Pasłęku. W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców z pasłęckiego Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i Zespołu Szkół. Rywalizacja odbywała się na wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Zawodnicy bardzo żywiołowo reagowali na przebieg poszczególnych spotkań i w przerwach pomiędzy swoimi meczami dopingowali koleżanki i kolegów. Dodatkową motywacją do gry były puchary, medale i dyplomy. Zwycięzcami turnieju zostali gospodarze, choć nie było to łatwe zwycięstwo, bo gimnazjaliści okazali się trudnymi przeciwnikami. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Pasłęku wraz z opiekunem bardzo dziękuje pani Dorocie Ćwik oraz pani Elżbiecie Rywelskiej, panu Mariuszowi Ficakowi i panu Stefanowi Wasiukowi za pomoc w zorganizowaniu turnieju.

29 Maja 2017
Bogusława,