Start arrow Konkursy arrow Różne konkursy arrow X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Drukuj
piątek, 06 październik 2017
201710-Olimpiada-Logistyczna
W środę 4 października 2017 r. w Zespole Szkół w Pasłęku odbył się I etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. W eliminacjach szkolnych wzięli udział uczniowie klasy drugiej, trzeciej oraz czwartej technikum logistycznego. Olimpiada Logistyczna to dla wielu uczniów szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, atrakcyjne nagrody rzeczowe i indeks na wymarzone studia logistyczne.
Punktualnie o godzinie 11:00 uczniowie rozpoczęli rozwiązywanie testów, które mogą otworzyć im drogę do kariery. W ciągu 40 minut początkujący logistycy musieli znaleźć odpowiedzi na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej. Już 27 października otrzymamy wyniki I etapu olimpiady, za uczestników trzymamy mocno kciuki. Być może w zaszczytnym gronie zwycięzców znajdą się również uczniowie naszej szkoły.
Agnieszka Wojczys
201710-Olimpiada-Logistyczna